PARTNERZY ZŁOCI

 

BSI

BSI to instytucja ściśle związana ze standardami i ich stosowaniem. Jako najbardziej doświadczona jednostka certyfikacyjna na świecie oraz członek-założyciel ISO, BSI jest liderem w tworzeniu międzynarodowych norm. Wspiera organizacje w tym, by dążenie do doskonałości stała się integralną częścią ich kultury – dając lepsze efekty, redukcję ryzyka i utrzymując stały rozwój. Naszymi klientami są zarówno światowe marki, jak i małe, lokalne firmy z siedzibami w 193 krajach. BSI brało czynny udział w tworzeniu normy ISO 19650, mówiącej o zarządzaniu informacjami o budynkach i budowlach, w tym modelowaniu informacji o budynkach (BIM). Polski oddział BSI przez ponad 20 lat działalności zyskała na rynku duże grono zaufanych partnerów. W naszej ofercie znajduje się certyfikacja systemów zarządzania, a także testowanie i certyfikacja wyrobów. Z naszych szkoleń co roku korzysta ok. 2000 osób. BSI Group Polska obsługuje również Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię, Bułgarię, Rumunię i Węgry.

 

DELL

Dell Technologies to wyjątkowa rodzina firma, która zapewnia niezbędną infrastrukturę dla organizacji, aby budować cyfrową przyszłość, transformować IT i chronić najważniejsze zasoby i informacje. Firma obsługuje klientów każdej wielkości w 180 krajach – od firm zajmujących 98 procent listy Fortune 500 do indywidualnych klientów – dzięki najbardziej wszechstronnemu i innowacyjnemu w branży portfolio od urządzeń krawędziowych, aż po chmurę.PARTNERZY AUTODESK

 

AEC DESIGN

AEC Design to lider wdrożeń BIM. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu dostarcza najlepszej jakości cyfrowe rozwiązania dla branży architektonicznej, budowlanej i mechanicznej. Jego kompleksowe wdrożenia obejmują szereg stopniowych usprawnień w kierunku cyfryzacji oraz automatyzacji procesów projektowania i budowy. Klienci AEC Design zyskują przewagę konkurencyjną dzięki prowadzeniu budowy w chmurze, uproszczonym procesom biznesowym, lepszej komunikacji oraz współpracy nad coraz bardziej zaawansowanymi projektami.
 

 

ARKANCE SYSTEMS 

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Monnoyeur, będącej europejskim liderem cyfryzacji budownictwa i przemysłu. Dzięki współpracy w ramach grupy mamy wiedzę i kompetencje by projektować kompletne procesy obsługujące wszystkie strony i uczestników inwestycji - od inwestora aż po podwykonawcę.  Koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań IT zarówno dla budownictwa (BIM, cyfrowy bliźniak, CAD, PPM), jak i przemysłu (przemysł 4.0, IoT, PDM, PLM). Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach spod znaku: Autodesk, AGACAD, Holixa, CGS, StudioARS, Trimble oraz rozwiązaniach stworzonych na potrzeby naszych klientów. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmą Autodesk (Autodesk® Platinum Partner), potwierdzający naszą wiedzę i doświadczenie.

 

CADVISION PANOVA GROUP

Firma CADVISION PANOVA GROUP zajmuje się wdrażaniem rozwiązań z zakresu BIM/CAD/PDM/PLM oraz integracją z systemami ERP. Wspomaga firmy na całym etapie tworzenia poprzez dostarczanie oprogramowania do projektowania, analizy i zarządzania informacją wraz z dedykowanymi aplikacjami. Oferuje usługi skanowania 3D, druku 3D i tworzenia wirtualnej rzeczywistości. Prowadzi szkolenia w ramach Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk oraz Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Certiport, a także jest partnerem firm takich jak Autodesk, 3D Gnece, SMARTTECH i Universal Robots.

 

MAN AND MACHINE

Autodesk Platinum Partner – na ten tytuł złożyło się doświadczenie oraz pełni pasji ludzie. Man and Machine należy do grupy Mensch und Maschine, eksperta CAD, CAM i BIM, która dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej. Firma jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym z wieloletnią tradycją, które działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Stworzyła również autorski program BIM Ready, który wprowadza w świat BIM od podstaw po zaawansowane zagadnienia.

 

MAT

Firma MAT od 27 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Jest dostawcą specjalistycznego oprogramowania CAD, MES, CFD, stacji roboczych, ploterów, peryferii, wysoko przepustowych sieci teleinformatycznych. Od wielu lat realizuje wdrożenia BIM w kraju i za granicą. Eksperci MAT jako jedni z pierwszych w Polsce zyskali status BIM Managerów. MAT posiada status: Autodesk Gold Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Authorized Certification Center.

 

PROCAD

PROCAD SA to zespół blisko 80 specjalistów, inżynierów, ekspertów, którzy codziennie wspierają firmy architektoniczne, projektowe i budowlane w skutecznej integracji, wdrażaniu oraz wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych (CAD, BIM, PDM i nie tylko). PROCAD oferuje kompletne rozwiązania: od oprogramowania, poprzez sprzęt, aż po specjalistyczne szkolenia.

 

TECH DATA

Tech Data łączy świat z potęgą technologii. Chcemy być ważnym ogniwem w technologicznym ekosystemie, dostosowując się do nieustannych zmian w światowym popycie na technologię. Nasi partnerzy gwarantują zasięg, wydajność i fachową wiedzę, a także wspieramy ich w dążeniu do spełniania zmiennych potrzeb rynku technologicznego, oferując doskonałą obsługę, wiedzę i światowej klasy realizacje. Nasze portfolio produktów end-to-end, usług i rozwiązań, wysoce specjalistycznych umiejętności i wiedzy w zakresie technologii następnej generacji umożliwia partnerom oferowanie na rynku produktów i rozwiązań, których świat potrzebuje, by się rozwijać, łączyć i posuwać do przodu.


 


PATRONI HONOROWI


 
PATRONI MEDIALNI